Chci změnit svůj životní styl.

0

Před 2 lety jsem dokončil vysokou školu a začal jsem pracovat z domova. Toto rozhodnutí pro mě znamenalo novou výzvu. Často slýchám, že to musí být skvělé pracovat z domova a nemuset chodit nikam do práce. Nemohu posoudit tu druhou stranu z pohledu zaměstnance, protože jsem zaměstnanec nikdy nebyl, ale věřte mi, že práce z domova není procházka růžovou zahradou. Když jdete každé ráno do práce, tak prostě musíte. Když se ráno doma probudíte a máte začít pracovat, tak vás do toho nic nenutí. Navíc máte kolem sebe spoustu rušivých elementů.

Pojďte do toho se mnou! Čtěte pozorně, co píšu a zapojte se do diskuze pod každým článkem. Víc hlav, víc ví.

Za 2 roky jsem vyzkoušel mnoho způsobů, jak se se vším vyrovnat a teď mohu říct, že se mi to povedlo. Pracuji doma, pracuji hodně, ale čas na rodinu a koníčky mám také. Pro mě má práce z domova obrovské benefity a dokud nebudu muset, tak nebudu měnit. Když se vyrovnáte s motivací do práce a elimunujete všechny rušivé elementy, tak zjistíte, že vás limitují další faktory, jako málo pohybu, špatná a nedostatečná strava, málo odpočinku. S tím přímo souvisí zdravý životní styl!

Válení v moři

Takhle to nepůjde. Ale jako odměna na konec by to bylo super!

V tu dobu jsem se už nějaký čas zajímal o zdravý životní styl. Mám rád jakoukoliv novou šanci a zkušenost, která mě může posunout dál, jak v pracovním, tak i v osobním životě. Proto jsem neváhal a vrhnul jsem se do toho po hlavě. Na začátku každý udělá mnoho chyb, které se stále opakují. V průběhu následujících 6 měsíců zde budu každý týden popisovat, co jsem každý den jedl, jak jsem sportoval a vždy se pokusím zamyslet nad tím, co udělat v dalších týdnech lépe, nebo co změnit. Každý měsíc napíši souhrn toho, co se povedlo a co se nepovedlo včetně fotek a měřených údajů (váha, obvody) pro srovnání.

Pokračovat na 1. díl celé série »

K tomuto příspěvku není možné přidávat komentáře.