Rozhovor s fitness instruktorkou Veronikou Wisiorkovou

0

Správná motivace často chybí těm, kteří ji potřebují nejvíce. Sám jsem zjistil, že ztracená motivace se nejlépe hledá u lidí, kteří jsou úspěšní, mají pozitivní pohled na život a tvrdě si jdou za svým cílem. Hlavně z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že vám budu pravidelně přinášet rozhovory s lidmi, které stojí za to alespoň jednou za čas sledovat.

Jedním z takových lidí je Veronika Wisiorková, mladá ambiciózní studentka, která se během studia věnuje jednak práci, tak i fitness a zdravému životnímu stylu. Verču můžete znát z blogu verisi24.blogspot.cz, který založila a aktivně na něm přispívá. Stejně tak je velmi aktivní na Facebooku na její stránce facebook.com/verisi24.

Nejoblíbenější motto Veroniky je: „Pokud chceš něco, co jsi ještě neměl, musíš udělat něco, co jsi ještě neudělal.“

Věřím, že je Veronika už teď motivací pro mnoho jejich fanynek a čtenářek jejího blogu, proto jsem se rozhodl ji trochu vyzpovídat, abyste se o ní mohli dozvědět víc. Pojďme na to.

Veronika Wisiorková

Veronika Wisiorková – instruktorka fitness

1. Ahoj Verčo, mohla by ses nám trochu představit? Co jsi studovala? Jak si se dostala k fitness a zdravému životnímu stylu?

Hezký den všem :) Jsem Veronika Wisiorková, pětadvacetiletá rodilá Havířovačka. Stále ještě studuji a sice Slezskou univerzitu v Opavě, fakultu veřejných politik, obor Středoevropská studia. V současné době se snažím dokončit magisterské studium. Vedle toho se ráda vzdělávám právě ve fitness a zdravém životním stylu. Co mě k tomu přivedlo? Asi jako většinu holek nespokojenost se svojí postavou. Chtěla jsem znát příčinu toho, proč nevypadám jako holka z plakátu, když jsem docházela na náročné taneční tréninky. Začala jsem se více zajímat o stravu. Moje touha vypadat lépe mě nakonec dovedla k činkám, což se mi stalo obrovskou vášní a životním stylem.

2. Fitness tě živí nebo je to pouze tvůj koníček?

Prozatím je mi fitness spíše velkou vášní a koníčkem (i přesto, že se o pár klientů starám). Pracuji v jiném oboru a sice jako asistentka ředitele v jedné firmě. Takže úplný opak fitness. Sedavá práce, papíry, telefony :D

3. Co tě vedlo k tomu, že jsi založila svůj úspěšný blog? Co ti blog přináší v osobním a pracovním životě?

Po té, co jsem dodělala bakalářské státnice na VŠ, jsem měla najednou spoustu volného času, který jsem chtěla nějak produktivně využít. Protože mi na internetu v té době chyběl blog, jaký teď vedu, který by přinášel rady a tipy na dobré potraviny a cvičení, chtěla jsem své zkušenosti předávat dál. To také proto, že se mě mé okolí začalo na spoustu věcí z této oblasti ptát, protože viděli, že se jim měním před očima.

Díky blogu se setkávám s novými zajímavými lidmi, přicházejí nabídky spolupráce, kterých si velmi vážím, ale především ohromnou motivaci pokračovat v tom, co dělám. Zpětná vazba od čtenářů a to i ve chvílích, kdy vás zastaví na ulici, jen aby vám řekli, že vám fandí nebo že jste jim pomohli, to je to hlavní, co mě ujišťuje, že to má význam.

4. Představ si, že bys mohla dát svým čtenářům jedni jedinou věc (mohlo by to být opravdu cokoli), co by to bylo?

Pozitivní pohled na život. Protože pokud je člověk pozitivní, vše se lépe dělá, všechny problémy se dají řešit. Člověk je pak v psychické pohodě, což se odrazí na jeho fyzickém zdraví, kondici, spokojenosti a štěstí. Je to věc, která ovlivňuje naše každodenní bytí. Život je příliš krátký na to, abychom se věnovali negativním věcem. Vždyť kolikrát jeden úsměv, jedna maličkost dokáže rozzářit den.

5. Na co se tě čtenáři ptají nejčastěji?

Co mám jíst a jak mám zhubnout :D To je asi to nejčastější. Hromada dotazů směřuje i na cvičení, jak na pěkný zadeček, štíhlá stehna, jak zpevnit postavu, ale i jak vůbec začít, jak změnit svůj stravovací režim. Spousta zpráv mi chodí taky jen proto, aby mě podpořili v tom, co dělám a popřáli štěstí na soutěžích ♥ A za to moc děkuji.

6. Moc ti děkuji za rozhovor. Je něco, co bys chtěla vzkázat všem, kteří se zajímají o zdravý životní styl?

Já taky děkuji. Rozloučila bych se mým oblíbeným mottem: „Pokud chceš něco, co jsi ještě neměl, musíš udělat něco, co jsi ještě neudělal“.

Máte na Verču ještě nějaké jiné otázky? Napište je do komentářů tady pod článkem.

K tomuto příspěvku není možné přidávat komentáře.