Změna životního stylu – hodnocení druhého měsíce

0

Před samotným měřením jsem byl dost rozpačitý, říkal jsem si, že výsledek nebude nic moc. Stoupl jsem si na váhu a na čele mi vyrazil studený pot, to snad není možné! Já jsem přibral skoro 2 kila a to jsem se celý měsíc snažil, aby to bylo naopak. Přešel jsem tedy k měření obvodů a tam se váhy začaly naklánět na tu pozitivní stranu. Metr přes břicho ukázal o 4 centimetry méně než před měsícem. Přes biceps mi metr ukázal dokonce o 1,5 cm více než minulý měsíc. Najednou mi vše došlo a zjistil jsem, že je vše v naprostém pořádku (uvidíte níže na fotkách). Tím, že jsem začal pravidelně cvičit s činkami jsem nabral svalovou hmotu, ale zároveň i shodil tuk. Jelikož svalová hmota je těžší než tuk, tak se to i projevilo lehkým zvýšením tělesné váhy. Milí čtenáři, takhle by to mělo vypadat. Nehubněte na váhu, ale na centimetry a možná ještě více na pohled! Na čem vám záleží více? Kolik ukazuje ručička na váze nebo na tom jak vás vidí ostatní a jak ve skutečnosti vypadáte?

Měření proběhlo 2.11.2014 ráno po probuzení

  • váha: na začátku 100,7kg, nyní 99kg,
  • obvod přes hrudník: na začátku 118cm, nyní 121cm,
  • obvod přes břicho: na začátku 108cm, nyní 99cm,
  • obvod přes biceps: na začátku 38cm, nyní 40cm.

Rozdíl mezi prvním a druhým měřením.

  • váha: po prvním měsíci 97,5kg, nyní 99kg,
  • obvod přes hrudník: po prvním měsíci 114cm, nyní 121cm,
  • obvod přes břicho: po prvním měsíci 103cm, nyní 99cm,
  • obvod přes biceps: po prvním měsíci 38,5cm, nyní 40cm.

Opět cituji jednoduchou rovnici, nic víc v tom nehledejte. A pokud si stále nevíte rady, tak navštivte člověka, který tomu rozumí:

Fotogalerie

Změňte svůj životní styl, pomohu vám

Přemýšlíte o změně svého životního stylu? Nejste v tom sami, napište mi (komentář tady pod článkem nebo přímo zprávu) a můžeme se pobavit o tom, jak se změnou začít. Podívejte se také na to, proč a jak jsem s tím vším začal.

« Zpět na 8. týden

K tomuto příspěvku není možné přidávat komentáře.