Hubnutí

Jak zhubnout, aniž byste chtěli

Zhubnout bez toho, aniž byste chtěli, se může jevit pro mnoho lidí (zejména žen) jako zbožné přání. Pokud se to stane, tak si většina lidí začne říkat, zda jim něco není, zda nejsou nemocní. Já říkám, že hubnutí by nemělo být primární cíl nějaké snahy (změny životního stylu), ale měl by to být příjemný vedlejší efekt. Jestli chcete vědět, jak na to, tak čtěte dál.

Krabičková dieta – jídlo přímo do domu

Chtěli byste jíst zdravě, ale jste během dne příliš zaneprázdněni? Možná pro vás je vhodná krabičková dieta. Není to dieta v pravém slova smyslu. Spíše bych to nazvala krabičkovým stravováním. Dozvíte se, jak si vybrat správnou firmu a jaká stravovací pravidla dodržovat.

Matcha – zelený čaj pro povzbuzení

Jeden šálek Matcha čaje obsahuje stejné množství antioxidantů jako 10 šálků běžného zeleného čaje. Jak je to možné? Jaké další zdraví prospěšné látky obsahuje? Pojďme si o tomto zeleném zázraku povědět více.

7 drinků pro kompletní detoxikaci a očistu organismu

Hubnutí není vůbec jednoduchá a už vůbec ne rychlá záležitost. Někteří odborníci tvrdí, že jednou za čas je dobré podstoupit tzv. detoxikaci a očistu organismu. V tomto článku se dozvíte, jak na to pomocí detoxikačních nápojů připravených z přírodních šťáv.