Rozhovory

"Dieta je jen utrpení na krátkou dobu", říká výživový poradce Mgr. Alena Teofil

Celý náš tým vždy potěší, když narazíme na opravdového odborníka, který se snaží lidem pomoct. Takových, kteří se snaží pouze vydělat prodejem potravinových doplňků, je mnoho. Ale naštěstí jsou mezi námi pořád i nutriční specialisté, jejichž primárním cílem je lidem pomáhat, přesněji měnit jejich životní styl, protože to je často jediná možná cesta ke spokojenému životu. Udělali jsme proto rozhovor se skutečným mistrem svého oboru výživovou poradkyní Mgr. Alenou Teofil (její představení si můžete přečíst tady).

Rozhovor s trenérem Martinem Hrazdilem

Důležité je radovat se z každodenních maličkostí. Tuhle větu uslyšíte od fitness trenéra a specialisty na lidské tělo a zdravý životní styl Ing. Martina Hrazdila opravdu často. A já s tím naprosto souhlasím. V dnešní rychlé době opravdu zapomínáme na běžné věci. Je nutné si uvědomit, že více než polovina lidí na celé planetě se nemá tak dobře jako my. Nemají každý den jídlo, nemají třeba ani střechu nad hlavou. Myslete na to.

Rozhovor s fitness instruktorkou Veronikou Wisiorkovou

Správná motivace často chybí těm, kteří ji potřebují nejvíce. Sám jsem zjistil, že ztracená motivace se nejlépe hledá u lidí, kteří jsou úspěšní, mají pozitivní pohled na život a tvrdě si jdou za svým cílem. Hlavně z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že vám budu pravidelně přinášet rozhovory s lidmi, které stojí za to alespoň jednou za čas sledovat.