REALITY SHOW

Změňte svůj životní styl. Zhubněte. Dostaňte se do kondice. Začněte se vzdělávat a začněte si žít svůj vysněný život! V průběhu 6 měsíců vám ukáži, že všechno toto je možné. Samozřejmě, že 6 měsíců je krátká doba, ale jakmile se do toho pustíte, tak už nebudete chtít přestávat. Pojďme na to - rady, každodenní jídelníčky, dokumentování postupu, fotky pokroku a ještě mnohem více.

Změna životního stylu – hodnocení druhého měsíce

Před samotným měřením jsem byl dost rozpačitý, říkal jsem si, že výsledek nebude nic moc. Stoupl jsem si na váhu a na čele mi vyrazil studený pot, to snad není možné! Já jsem přibral skoro 2 kila a to jsem se celý měsíc snažil, aby to bylo naopak. Přešel jsem tedy k měření obvodů a tam se váhy začaly naklánět na tu pozitivní stranu. Metr přes břicho ukázal o 4 centimetry méně než před měsícem. Přes biceps mi metr ukázal dokonce o 1,5 cm více než minulý měsíc. Najednou mi vše došlo a zjistil jsem, že je vše v naprostém pořádku (uvidíte níže na fotkách). Tím, že jsem začal pravidelně cvičit s činkami jsem nabral svalovou hmotu, ale zároveň i shodil tuk. Jelikož svalová hmota je těžší než tuk, tak se to i projevilo lehkým zvýšením tělesné váhy. Milí čtenáři, takhle by to mělo vypadat. Nehubněte na váhu, ale na centimetry a možná ještě více na pohled! Na čem vám záleží více? Kolik ukazuje ručička na váze nebo na tom jak vás vidí ostatní a jak ve skutečnosti vypadáte?

Změna životního stylu – 8. týden

Jsem plný očekávání na měření a vážení po druhém měsíci. Jak to asi dopadne? Mám z toho trochu špatný pocit, protože mi nepřijde, že by nastala nějaká zásadní změna. Ale pořád si v koutku mysli říkám, nesmím na to tak často myslet. Celkem se mi to daří, jen takhle když se začne termín blížit, tak myšlenky vyskakují častěji. Z toho vyplývá další tip ode mě pro vás.

Změna životního stylu – 7. týden

Celý tento týden byl poznamenaný víkendovou pařbou. Prostě a jednoduše toho bylo moc, mraky jídla a pití udělaly své. Až do čtvrtka jsem se cítil unavený, práce a cvičení mě vůbec nebavilo a ani do jednoho se mi nechtělo. Z toho plyne jediné a je to tak důležité, že jsem se to rozhodl zařadit do dnešního tipu.

Změna životního stylu – 6. týden

Tento týden jsme měli s celou rodinou naplánovanou několika denní návštěvu u mých rodičů. Věděl jsem, že mě čeká první těžší zkouška. Na začátku se mi dařilo vše zvládat, ale na konci jsem to nezvládl. Více si o tom můžete přečíst v poslední části jídelníčku níže.

Změna životního stylu – hodnocení prvního měsíce

Pokud hned na začátku začnete správně, tak po prvním měsíci dostanete tu nejlepší dávku sebevědomí a nové energie do pokračování. Na začátku to jde vždycky nejlépe, protože tělo se zbavuje nejen tuku, ale i vody a začíná se formovat svalová hmota. Dostat se do fáze „celkem to ujde“ je snadné, ale dostat se do fáze „je to super“, je to nejtěžší. Ale nepředbíhejme, tuhle poslední fázi mám ještě daleko před sebou.

Změna životního stylu – 5. týden

Rozhodl jsem se, že zde každý týden zveřejním jeden tip, který vám usnadní cestu za změnou životního stylu. Ale teď už pojďme k hodnocení 5. týdne. Po motivujícím měření a vážení na konci prvního měsíce pokračuji vesele dál. Tento týden jsem řešil jeden závažný problém. Začal jsem mít přes den hlad a odpoledne už mi docházeli síly, zejména při cvičení. Důvodem je, že metabolismus začal pracovat na vyšší obrátky a jídlo, které jsem jedl mu prostě nestačilo. Přisuzuji to zejména tomu, že jsem začal více posilovat s činkami a tudíž tělo potřebuje více energie.

Změna životního stylu – 4. týden

Rád bych, aby se čtenáři zapojili do diskuze. Chcete se na něco zeptat nebo jen napsat, co si o mé změně myslíte? Napište mi tady pod článkem komentář, rád s vámi vše proberu ;-)

Změna životního stylu – 3. týden

Musím říct, že se začínám cítit skvěle. Nikdy bych nevěřil, že díky změně životního stylu můžu začít stíhat přes den 2x více věcí než dřív.

Změna životního stylu – 2. týden

Hned na začátku bych vám chtěl poděkovat za podporu. Vaše podpora mě motivuje a žene mě k cíli. Pokud se vám líbí moje změna životního stylu a celý tento web (mimochodem zdravé recepty nám přibývají), tak se přihlašte k odběru novinek v panelu vpravo nebo nás lajkujte na Facebooku pomocí tlačítko úplně nahoře. Ale teď už se pojďte podívat na to, jak se mi dařilo v druhém týdnu.

Změna životního stylu – 1. týden

Možná si říkáte, co má ta úvodní fotka znamenat? Rozklikněte si jí a podívejte se na ten pohled. Když se na mě takto můj syn nedávno podíval poprvé, tak jsem okamžitě věděl, že se sebou musím něco začít dělat a musím změnit svůj dosavadní životní styl. Když ne kvůli sobě, tak kvůli němu musím. Každý rodič přece chce, aby jeho dítě bylo zdravé, šťastné a v životě úspěšné. Ale jsme to jen a jen my rodiče, kdo jim musí dávat ten nejlepší příklad a vést je tak dětstvím k jejich spokojenému životu. Pokud se nechcete jen deptat ve svém svědomí, ale chcete opravdu začít něco dělat, tak do toho pojďte se mnou! Ne za měsíc, ani za týden, začít můžete hned.

Chci změnit svůj životní styl.